PL

Laser Emerge

LASER EMERGE

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność urządzenia w redukcji zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

 

Zabiegi wykonywane laserem Emerge™:

 

  • odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
  • usuwanie zmian pigmentowych
  • redukcja zmarszczek
  • poprawa jędrności skóry
  • redukcja blizn i rozstępów

 

Jak działa EMERGE™?

 

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

 

Zabieg  nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są  mikrowiązki światła, które  penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. 

 

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu mogą być widoczne drobne punkcikowe ślady, szybko ustępujące.