PL

Medik8

Medik8

Nie musisz dokonywać wyboru pomiędzy pielęgnacją skóry, a rzeczywistymi efektami.

 

Stanowczo za często musimy dokonywać wyboru pomiędzy kosmetykami, których uwielbiamy używać a takimi, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Medik8 łączy piękne zapachy i znakomite składniki z najnowocześniejszą technologią. Gwarantuje to czerpanie przyjemności z rozpieszczających rytuałów przy jednoczesnym uzyskiwaniu profesjonalnych efektów.

 

 

CSA 

Sekretem zdrowej i pięknej skóry jest stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w dzień oraz witaminy A w nocy. Ta prosta strategia jest udowodniona klinicznie i zapewnia rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć. Kluczową częścią naszego planu jest pomoc w dbaniu o skórę, dzięki wiedzy eksperckiej i profesjonalnym badaniom.Witamina C + ochrona przeciwsłoneczna w dzień, witamina A w nocy.

 

Naszą najważniejszym celem jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę dla Życia. Nasze podejście walki z efektami starzenia się skóry jest zawarte w prostej filozofii CSA. Jesteśmy pewni, że sekret młodziej wyglądającej skóry, jest równie łatwy jak stosowanie witaminy C, a także ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia i witaminy A w nocy.

 

 

WITAMINA C

Dobrze sformułowana, stabilizowana witamina C zapewnia wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, a także stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę ochronną przeciwko codziennym czynnikom, które przyśpieszają starzenie się Twojej skóry.

 

 

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Szacuje się, że aż 80% starzenia się skóry jest spowodowane przez słońce. Niestety, do uszkodzenia skóry nie dochodzi jedynie w słoneczne dni. Nawet w pochmurny dzień, około 50% promieniowania UV dociera do skóry uszkadzając jej komórki. Już wiesz, dlaczego tak ważne jest stosowanie wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej każdego dnia. W Medik8 doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego opracowaliśmy gamę lekkich, ale maksymalnych w działaniu filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę. Nie martw się, nasze zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie pozostawiają uczucia lepkości i przeciążenia skóry jak klasyczne filtry stosowane na plaży. Bardziej prawdopodobne jest to, iż zapomnisz że twój ulubiony krem na dzień zawiera filtr przeciwsłoneczny.

 

 

WITAMINA A

Jako eksperci w witaminie A, Medik8 opracował szeroką gamę kremów i serum na noc, które odmładzają skórę podczas kiedy Ty śpisz. Witamina A uważana jest za nieodłączny składnik w przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Znana jest ona ze swojego doskonałego wpływu na skórę, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej i zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie produkcji kolagenazy, ograniczając w ten sposób rozpad kolagenu. Dodatkowo na uwagę zasługują wyniki badań, potwierdzające skuteczność retinoidów w terapii przebarwień i niedoskonałości skóry – pierwsze związane jest z aktywnością melanolityczną zmniejszającą aktywność melaniny, drugie z pobudzaniem hiperkeratynizacji i komedogenezy, prowadzącej do redukcji zaskórników.

 

Właściwe wykorzystanie technologii stabilizacji w przypadku wszystkich składników aktywnych (w tym witaminy A) jest szczególnie ważne. Po pierwsze, uzyskujemy możliwość zastosowania mniejszych stężeń, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko podrażnień, a po drugie, zapewniamy głębokie wnikanie i efekty szybsze niż w przypadku klasycznej stabilizacji. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o wykorzystywanych przez nas formach witaminy A.

 

Pielęgnacja skóry przeciw starzeniu się nie musi być skomplikowana – w rzeczywistości nie powinna być. Podążanie za naszą prostą filozofią CSA pomoże jakość Twojej skóry, pozostawiając zdrowy i młodzieńczy wygląd.

 

Opisy zabiegów na twarz Medik8 
 
  • Age Defying Facial - Relaksujacy zabieg, który wypełnia skórę drogocennymi składnikami. Witamina C chroni i regeneruje a witamina A stymuluje i koryguje, zapewniając bardziej młodzieńczy wygląd.
  • Balancing Facial  - Zabieg balansujący dedykowany cerze mieszanej, tłustej lub problematycznej. Wykorzystywane sa składniki głęboko oczyszczające oraz rownoważace, które wyraźnie oczyszczają, wygładzaja i uspokajają cerę.
  • Deep Hydration Facial - Kompletny, odżywczy, komfortowy zabieg, przywracający witalność skórze matowej, suchej i odwodnionej. Delikatne złuszczanie oraz dlugotrwałe działanie Medik8 zapewnia głębokie nawilżenie.
  • Radiance Facial - Luksusowy zabieg rozświetlajacy, który rozjaśnia nawet najdelikatniejsza skórę. Zabieg skierowany na walkę z nierównomierna pigmentacja i kolorytem skóry. Przywraca blask i promienność skóry.
  • Redness Calming Facial - Zabieg nawilżający, łagodzacy stany zapalne i podrażnienia skóry. W celu uzyskania skutecznych efektów, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów.
  • Resurfacing Facial - Delikatny zabieg peelingujacy dedykowany skórze matowej i suchej.  

 

Rodzaj

Cena

Age Defying Facial Medik8

300 zł

Balancing Facial Medik8

200 zł

Deep Hydration Facial Medik8

250 zł

Radiance Facial Medik8

350 zł

Redness Calming Facial Medik8

250 zł

Resurfacing Facial Medik8

280 zł