PL

O nas

Poznaj Klinikę urody

Klinika Dobosz - jest firmą rodzinną współpracującą ze  specjalistami różnych dziedzin medycyny, działającą wiele lat w Trójmieście.  Znaczącym obszarem naszej działalności jest medycyna estetyczna.  Korekta urody  poprawia jakość życia, stanowiąc jeden z elementów definicji zdrowia człowieka.

 

Wysoką jakość naszych usług chcemy zaoferować mieszkańcom i gościom  rejonu Darłówka -  pięknego miejsca na polskim wybrzeżu  o szczególnym dla nas znaczeniu.  Mamy nadzieję, że lokalizacja, profesjonalizm zespołu,  zakres oferowanych usługi wykonywanych z zastosowaniem najnowszego specjalistycznego sprzętu spełnią Państwa oczekiwania.

 

Nasz zespół:

Magda Jankowska - jestem absolwentką kosmetologii Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu i przyszłą magister kosmetologii estetycznej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, w której aktualnie studiuję. Bezustannie pogłębiam wiedzę, uczestniczę w kongresach.

 

Violetta Warych - jestem licencjonowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem w pielęgnacji twarzy i ciała, zabiegach Spa oraz technologiach Hi-Tech, absolwentką Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Akademii Pomorskiej w Słupsku, uczestnikiem licznych szkoleń i warsztatów branżowych potwierdzonych certyfikatami, zwolennikiem holistycznego podejścia do kwestii zachowania urody. Praca jest dla mnie największą przyjemnością, nagrodą i pasją.

Galeria Zdjęć